Анонс фестивалю

12-13 жовтня 2018 р. м. Кропивницький

Команда проекту Національний фестиваль-конкурс дитячої, юнацької та молодіжної творчості «FEST миру, радості, добра» запрошує до участі творчі колективи  різних жанрів і напрямків роботи,  глядачів, партнерів!

«FEST миру, радості, добра» реалізовано за фінансової підтримки Українського культурного фонду і є некомерційним проектом, участь у всіх заходах Фестивалю та вхід на Гала-концерт безкоштовні.

Проект передбачає поєднання культури  з життям в різних реаліях, надає можливість виховати і закріпити у підростаючого покоління почуття доброти, співчуття, допомоги, толерантного ставлення до тих, хто цього потребує.

12.10.2018День добрих творчих справ. Благодійні концерти від учасників «FEST миру, радості, добра» для дітей та людей похилого віку. Концертна програма для військовослужбовців, приурочена до Дня захисника України.

В програмі 4 локації в різних місцях міста Кропивницького. Перевезення учасників автобусом, музичний супровід, творчу атмосферу та хороший настрій забезпечуємо!

Завершимо програму першого дня «FEST миру, радості, добра» Благодійним аукціоном з метою збору коштів для допомоги хворим дітям та дітям з вадами здоров’я.

13.10.2018Конкурсний день Фестивалю, працює професійне Журі (обласна філармонія), майстер-класи для учасників Фестивалю від запрошених провідних спеціалістів бальної та сучасної хореографії (база КСТ «Олімп»), Гала – концерт, церемонія нагородження переможців по номінаціям (обласна філармонія). Завершимо програму «FEST миру, радості, добра» Благодійним аукціоном з метою збору коштів для допомоги хворим дітям та дітям з вадами здоров’я.

Умови участі у Фестивалі – конкурсі, он-лайн реєстрація учасників, інша інформація про «FEST миру, радості, добра» на сайті http://olymp.org.ua

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами координаторів проекту: +38(050) 6488097 та +38(050) 6840373

Чекаємо зустрічі на проекті  «FEST миру, радості, добра».